Letní jazykové tábory


Harry Potter a neviditelný pohár

1. termín - 27.7. – 3.8.2019 – 1. – 4.třída + MŠ
2. termín - 3.8. – 10.8.2019 – 5. - 9.třída

Přihlásit své dítě na tábor

Příjezd a odjezd

Příjezd načasujte od 14:00 do 14:45 hodin, kdy dojde k ubytování dětí a k převzetí všech dokumentů nezbytných pro přijetí Vašeho dítěte na tábor. Společné zahájení tábora proběhne v 15:00 / již bez rodičů/.

Společné ukončení tábora I S RODIČI bude v sobotu 3.8.(10.8.)2019 v 9:15 hod v klubovně – promítání fotek z tábora + ukázka angličtiny. Děti budou mít v sobotu ráno snídani a potom už budeme balit – příjezd rodičů doporučujeme mezi 8:30 – 9:00 max..


PROGRAM TÁBORA: Program je zaměřen tematicky. Angličtina se bude prolínat celým dnem, při snídani, obědě, večeři, v intenzivních hodinách angličtiny, venku na výletech, při hrách a soutěžích – viz režim dne

CELOTÁBOROVÁ HRA: ZVEME VŠECHNY KOUZELNÍKY DO ŠKOLY ČAR A KOUZEL, KDE SE MOHOU SE SVÝM TÝMEM ZAPOJIT DO KLÁNÍ O NEVIDITELNÝ POHÁR, PORAZIT OSTATNÍ KOLEJE A JEJÍ ČLENY, POSTAVIT SE PROTI NÁSTRAHÁM MOCNÉHO ČARODĚJE A ZÍSKAT NEVIDITELNÝ POHÁR. PAK BUDETE SE SVÝMI PŘÁTELI PROHLÁŠENI ZA NEJVĚTŠÍ KOUZELNÍKY VŠECH DOB. CHCEŠ BÝT I TY NEJVĚTŠÍM KOUZELNÍKEM? TAK NEVÁHEJ A PŘIJEĎ. POČET MÍST JE VE ŠKOLE ČAR A KOUZEL OMEZEN. ČEKÁME NA TEBE!

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY: Všichni účastníci tábora MUSÍ mít s sebou:

  • 1. POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI DÍTĚTE – vyplní dětský lékař - ke stažení ZDE
  • 2. POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI – vyplní a podepíší rodiče v den nástupu na tábor - ke stažení ZDE
  • 3. KARTIČKU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY – může být i kopie

Bez těchto dokumentů nemůže být dítě na tábor přijato. Vše předáte při nástupu hlavnímu vedoucímu nebo zdravotníkovi. Posudek od lékaře je platný 1 rok a můžete ho použít i na další akce. Pokud je Vaše dítě na cokoliv alergické nebo má jakékoliv zvláštnosti, nezapomeňte přibalit a označit jeho léky a upozornit zdravotníka.

VEDOUCÍ: Honza Králíček, Šárka Králíčková, Jakub Sedláček, Vojta Půlpán, Dominik Petřík, Monika Hrubá, změny vyhrazeny

DOPORUČENÝ SEZNAM VĚCÍ:

  • 1. Kouzelnický kostým– přijeďte v něm na tábor
  • 2. Flashku – podepsanou, na fotky z tábora, bude vybírána při příjezdu na chatu
  • 3. penál - pastelky, lepidlo a nůžky
  • 4. Můžete si vzít rekvizity k nacvičování příběhů a písniček( klobouky, sukně, paruky..)
  • 5. Malý batoh na hry do lesa
  • 6. Plastovou láhev na pití na cesty, na pokoj
  • 7. Oblečení: Teplou bundu na noční akce, věci osobní hygieny – zubní pasta, kartáček, sprchový gel, ručník, hřeben, pyžamo, bačkory, čepici proti slunci / kšiltovku/, pláštěnku, gumáky, šusťákovou bundu, trička, kalhoty, 2 páry uzavřené obuvi, sandály, teplejší flaušovou bundu, plavky, opalovací krém, spodní prádlo, ponožky, baterka, kraťasy, repelent proti komárům/klíšťatům/ - děti jsou každý večer kontrolovány dospělou osobou

PROSÍM –PROHLÍDNĚTE DĚTEM PŘED TÁBOREM HLAVY, ZDA-LI NEMAJÍ VŠI!!!
/ na táboře jsou nevítanými společníky / (DĚTEM PROHLÍŽÍME HLAVY HNED PRVNÍ DEN PŘÍJEZDU NA TÁBOR)

Mobily nechte dětem doma – přes den se jim stejně nedovoláte – v případě potřeby volejte 728 926 399 Šárka, nebo 721 197 781 Honza. Stejně tak neručíme za ztráty těchto věcí. Kapesné – pouze malé množství, jen pro nákup pohledů a známek, sladkostí a nanuků. Děti mají 5x denně stravu a pití je zajištěno po celý den – čaj či šťáva z várnice.
Můžete dát dětem i balenou čistou vodu ( komu nechutná ze studny), pokud chcete, NE Coly, Fanty atd. ve velkém.
POSÍLEJTE DĚTEM POHLEDY A DOPISY!!! DĚTI SE NA NĚ MOC TĚŚÍ a nám to pak trhá srdce, když někdo nedostane za celý týden ani jeden. Adresa: CHATA PRIM, Jedlová 211, Deštné v O.h. 517 91.

POPIS CESTY: Chata PRIM se nachází v Deštném v Orlických horách v části Jedlová, č.p.211. Je přímo u cesty, nemůžete ji minout. Pokud jedete z Dobrušky – projedete hlavním centrem Deštného a na velké křižovatce odbočíte vpravo –směr Skuhrov n. B. a chatu po pár metrech uvidíte po své levé ruce. www.chataprim.cz

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!!! Šárka a Honza Králíčkovi + tým vedoucích

Přihlásit své dítě na tábor

Plakát HP