O Atlantě


Jezdíme za dětmi

Šetříme Vám čas. Jezdíme za dětmi do jejich školky či školy. Děti zůstávají v prostředí jim známém a v kolektivu svých kamarádů. Přinášíme jim radost i inspiraci do škol. A díky dvanáctileté návaznosti se z nich stávají kamarádi na celý život. A my jako jejich parťáci jsme rádi, že u toho můžeme být. Společně. TOGETHER

Návaznost od školky po dospělost

Jsme tu pro ty z Vás, kteří máte vzdělávání svých dětí na prvním místě a nehledáte pro ně jen kroužek na jeden rok. ATLANTA SPEAK začíná s dětmi ve školkách a pokračujeme do základních škol. ATLANTA INSPIRE se věnuje středoškolákům, dospělým a firmám. Mluvte a inspirujte sebe i svět. Společně. SPEAK & INSPIRE

Nestřídáme lektory

Jsme tým. Skoro rodina. A jako v rodině se k sobě také chováme. Každý zde má své pevné místo. Šárka a Honza za dětmi jezdí již 16 let. Katka je s námi šest let a Beáta je první lektorkou, která s námi začínala jako dítě. Nyní vede své první studenty. Nejdůležitější jsou pro nás děti. Všech 350. Každý rok po 17 let. Jsme tu pro vás. FOR YOU

Připravujeme děti na jazykové zkoušky

Návaznost od školky po školy je od začátku provázána s metodikou, která postupně připravuje děti na YLE mezinárodní zkoušky Cambridge Assesment English pořádané British Council v Praze ve třech úrovních Starters/Movers/Flyers, i když to není primární cíl. Dokážeš to. YOU CAN DO IT

Ve spolupráci s British Council v Praze
Cambridge Addvantage

Kontaktujte nás

0

dětí každý rok

Atlanta

vznikla v roce 2002. Za tu dobu jsme společně TOGETHER pracovali zhruba se
280 -370 dětmi každý rok. Od roku 2005 pořádáme letní jazykové tábory v Deštném v Orlických horách na chatě PRIM. Propojujeme soukromý a veřejný sektor, školy a školky v našem okolí. Jezdíme s dětmi na Cambridge YLE jazykové zkoušky do Prahy. Naším heslem je: I CAN DO IT. Dokážu to.

0

škol a školek

Naši lektoři

Kdo se na Vás v Atlantě těší?

Často kladené dotazy


Během 16 let jsme v Atlantě vyvinuli vlastní metodiku pro školky a první třídu. Klademe důraz na mluvení, ve velké míře používáme zábavné písničky, scénky. U starších dětí do našeho programu přiřazujeme materiály z nakladatelství MacMillan a Cambridge. Používáme unikátní vzdělávací software Genki English. Dále pak anglické knížky, myšlenkové mapy, videa TED Talks, stále se inspirujeme a vyhledáváme novinky na trhu. Nedržíme se striktně jednoho systému, kombinujeme to nejlepší z dostupných metod.

Důležité informace


Předškolní období je z hlediska výuky cizích jazyků naprosto jedinečné a nezastupitelné. Děti v tomto období dokáží zcela přirozeně „nasát“ cizí přízvuk ve stejné kvalitě jako rodilí mluvčí. Pokud jste se učili angličtinu běžným způsobem, tedy až ve školním věku, s největší pravděpodobností mluvíte anglicky s výrazným českým přízvukem.

Atlanta nabízí vašim dětem laskavou formou plnou her a písniček angličtinu již od školky.

Za dětmi do školek dojíždíme, takže zůstávají ve známém prostředí se svými kamarády a vy je nemusíte nikam vozit.

Angličtiny se můžou bez problémů účastnit i děti s logopedickými potížemi. Ve školkách je důležitý poslech angličtiny a navázání bezpečného vztahu s angličtinou. Není důležité, zda děti v tomto období vůbec nemluví nebo třeba šišlají. Správnou výslovnost již budou mít hluboce uloženou v hlavičkách a jejich jazyk časem získá potřebnou obratnost.

Atlanta má navazující program. Nejedná se tedy o kroužek, ale o práci od školky po maturitu. Přestože v Atlantě angličtinu učíme jemnou formou bez jakéhokoli výkonnostního tlaku, děti ve školním věku získají dostatečné znalosti k absolvování jazykových zkoušek YLE, které pořádá British Council v Praze. Tyto zkoušky mají tři stupně a děti z Atlanty je již několik let úspěšně skládají. Některé střední školy v okolí zohledňují absolvování těchto zkoušek při přijímacím řízení.

Atlanta každý rok organizuje letní tábory s výukou angličtiny. Pro děti je obrovským přínosem, že jsou na táboře se svými kamarády i lektory.

Atlanta má 17 let zkušeností. Podívejte se do našich referencí na hodnocení našich absolventů a jejich rodičů.